Bíla šalvěj

Skladem
Kód: 2544
Značka: Purnama
305 Kč
Kategorie: Vykuřovadla
Nejčastěji používané, univerzální a efektivní vykuřovadlo. Používá se především k čištění prostoru a obnovení rovnováhy.

Šalvěj byla používána domorodými Američany po tisíce let k odstranění negativní energie. Šalvěj pochází z přírodních stanovišť Salvia Apiana v pobřežních horách Kalifornie. Sklizena ručně. Šalvěj zmírňuje úzkost, příznaky deprese a hyperaktivity. Kouř ze spalování šalvěje uklidňuje mysl, uvolňuje tělo a pozitivně ovlivňuje náladu.  Díky své jedinečné intenzivní vůni a vlastnostem je skvělým nástrojem k prohloubení meditace nebo jógy. Vykuřování pomocí šalvěje pomáhá vyrovnat vibrace přijímané z prostředí a neutralizovat negativní energii.

 

Přibližná velikost 22 cm. Rostliny se mohou lišit velikostí kvůli jejich přirozenému původu.

Držte kadidlo v úhlu 45 stupňů a zapalte jej. Počkejte chvíli, než se plamen rozhoří, a poté ho sfoukněte. Nasměrujte kouř na oblasti, které chcete vyčistit a očistit, čímž vytvoříte posvátný prostor. Varování: • Nikdy nenechávejte zapálené kadidlo samotné během hoření • Nepoužívejte na exponované povrchy, protože by mohly způsobit popáleniny a skvrny od popela • Pravidelně čistěte držáky kadidla, abyste zabránili znečištění • Drž se dál od dětí • Prosím nepalte kadidlo, pokud jste těhotná nebo máte dýchací potíže • Před odložením se ujistěte, že kadidlo zcela a správně zhaslo
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: