Neohodnoceno

Bíla šalvěj

Skladem
Kód: 2544
Značka: Purnama Rituals
305 Kč
Kategorie: Vykuřovadla
Nejčastěji používané, univerzální a efektivní vykuřovadlo. Používá se především k čištění prostoru a obnovení rovnováhy.

Šalvěj byla používána domorodými Američany po tisíce let k odstranění negativní energie. Šalvěj pochází z přírodních stanovišť Salvia Apiana v pobřežních horách Kalifornie. Sklizena ručně. Šalvěj zmírňuje úzkost, příznaky deprese a hyperaktivity. Kouř ze spalování šalvěje uklidňuje mysl, uvolňuje tělo a pozitivně ovlivňuje náladu.  Díky své jedinečné intenzivní vůni a vlastnostem je skvělým nástrojem k prohloubení meditace nebo jógy. Vykuřování pomocí šalvěje pomáhá vyrovnat vibrace přijímané z prostředí a neutralizovat negativní energii.

 

Přibližná velikost 22 cm. Rostliny se mohou lišit velikostí kvůli jejich přirozenému původu.

Držte kadidlo v úhlu 45 stupňů a zapalte jej. Počkejte chvíli, než se plamen rozhoří, a poté ho sfoukněte. Nasměrujte kouř na oblasti, které chcete vyčistit a očistit, čímž vytvoříte posvátný prostor. Varování: • Nikdy nenechávejte zapálené kadidlo samotné během hoření • Nepoužívejte na exponované povrchy, protože by mohly způsobit popáleniny a skvrny od popela • Pravidelně čistěte držáky kadidla, abyste zabránili znečištění • Drž se dál od dětí • Prosím nepalte kadidlo, pokud jste těhotná nebo máte dýchací potíže • Před odložením se ujistěte, že kadidlo zcela a správně zhaslo
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení