2 hodnocení

Dračí krev vykuřovadlo

Skladem
Kód: 2421
Značka: Purnama Rituals
265 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

„Dračí krev“ je červená pryskyřice získaná z rostliny Dracaena, známá také jako dračí strom. Je známo, že přidání pryskyřice do jakékoli jiné byliny zvyšuje její účinky.

„Dračí krev“ se získává z palmy Calamus Draco nebo různých odrůd rostliny Dracaena. Tato červená pryskyřice se od starověku používá jako barvivo, léčivo a kadidlo. Předpokládá se, že přidání dračí krve do jakékoli jiné byliny zvyšuje její účinek. Tradičně se používá v rituálech čištění špatné energie. Dračí krev je spárována s bílou šajvějí, kterou domorodí Američané používají tisíce let k čištění negativní energie. Šalvěj pochází z přírodních stanovišť Salvia Apiana nacházejících se v horách u pobřeží Kalifornie a je sklizena ručně způsobem, který nepoškodí přirozené prostředí rostliny. Šalvěj zmírňuje úzkost, příznaky deprese a hyperaktivity. Kouř z hoření šajvěje uklidňuje mysl, uvolňuje tělo a pozitivně ovlivňuje náladu. Pomáhá vyrovnávat vibrace přijaté z prostředí a neutralizuje negativní energii. Díky své intenzivní vůni a vlastnostem je skvělým nástrojem pro prohloubení meditace nebo cvičení jógy. Šalvěj v kombinaci s Dračí krví vytváří silnou bylinkovou, kořeněnou, mírně sladkou vůni.

Přibližný rozměr je 13 cm

 

Držte kadidlo v úhlu 45 stupňů a zapalte jej. Počkejte chvíli, než se plamen rozhoří, a poté ho sfoukněte. Nasměrujte kouř na oblasti, které chcete vyčistit a očistit, čímž vytvoříte posvátný prostor. Varování: • Nikdy nenechávejte zapálené kadidlo samotné během hoření • Nepoužívejte na exponované povrchy, protože by mohly způsobit popáleniny a skvrny od popela • Pravidelně čistěte držáky kadidla, abyste zabránili znečištění • Drž se dál od dětí • Prosím nepalte kadidlo, pokud jste těhotná nebo máte dýchací potíže • Před odložením se ujistěte, že kadidlo zcela a správně zhaslo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení