Dračí krev vykuřovadlo

Skladem
Kód: 2421
Značka: Purnama
265 Kč

„Dračí krev“ je červená pryskyřice získaná z rostliny Dracaena, známá také jako dračí strom. Je známo, že přidání pryskyřice do jakékoli jiné byliny zvyšuje její účinky.

„Dračí krev“ se získává z palmy Calamus Draco nebo různých odrůd rostliny Dracaena. Tato červená pryskyřice se od starověku používá jako barvivo, léčivo a kadidlo. Předpokládá se, že přidání dračí krve do jakékoli jiné byliny zvyšuje její účinek. Tradičně se používá v rituálech čištění špatné energie. Dračí krev je spárována s bílou šajvějí, kterou domorodí Američané používají tisíce let k čištění negativní energie. Šalvěj pochází z přírodních stanovišť Salvia Apiana nacházejících se v horách u pobřeží Kalifornie a je sklizena ručně způsobem, který nepoškodí přirozené prostředí rostliny. Šalvěj zmírňuje úzkost, příznaky deprese a hyperaktivity. Kouř z hoření šajvěje uklidňuje mysl, uvolňuje tělo a pozitivně ovlivňuje náladu. Pomáhá vyrovnávat vibrace přijaté z prostředí a neutralizuje negativní energii. Díky své intenzivní vůni a vlastnostem je skvělým nástrojem pro prohloubení meditace nebo cvičení jógy. Šalvěj v kombinaci s Dračí krví vytváří silnou bylinkovou, kořeněnou, mírně sladkou vůni.

Přibližný rozměr je 13 cm

 

Držte kadidlo v úhlu 45 stupňů a zapalte jej. Počkejte chvíli, než se plamen rozhoří, a poté ho sfoukněte. Nasměrujte kouř na oblasti, které chcete vyčistit a očistit, čímž vytvoříte posvátný prostor. Varování: • Nikdy nenechávejte zapálené kadidlo samotné během hoření • Nepoužívejte na exponované povrchy, protože by mohly způsobit popáleniny a skvrny od popela • Pravidelně čistěte držáky kadidla, abyste zabránili znečištění • Drž se dál od dětí • Prosím nepalte kadidlo, pokud jste těhotná nebo máte dýchací potíže • Před odložením se ujistěte, že kadidlo zcela a správně zhaslo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: