Himalájská solní lampa

Varianta
Čekáme na dodání Čekáme na dodání Čekáme na dodání Zvolte variantu
Kód: 3066/BIL 3066/SED 3066/RUZ Zvolte variantu
Značka: Purnama
790 Kč
Kategorie: Domov

Vneste do svého prostoru klidnou a relaxační energii s krásnou solnou lampou, která díky svému jemnému světlu vyvážit vaši fyzickou, duchovní a emocionální energii.

 himalájské solné lampy jsou vyrobeny ze vzácné himalájské soli. Každá lampa je ručně vyřezána z pevných bloků čisté křišťálové soli místními řemeslníky na úpatí himálajských hor. Vzhledem k přirozenému kolísání obsahu minerálů se odstíny bílé mohou mírně lišit. Elektrická zařízení, která denně používáme, jsou zdrojem škodlivých kladných iontů, tedy elektrosmogu. Nadměrné elektromagnetické záření způsobuje zhoršení kvality ovzduší a může mít negativní vliv na zdraví.

Solné lampy jsou přírodní ionizátory, což znamená, že mění elektrický náboj cirkulujícího vzduchu. Čistí vzduch absorbováním vlhkosti, filtrují prach a plísně z vnitřního vzduchu.  Solné lampy produkují měkké, teplé oranžové světlo, o kterém je známo, že pomáhá při stresu, relaxaci a má uklidňující účinky. Každá lampa je připravena k použití a je dodávána s elektrickým drátem a žárovkou. 

 

V minulosti bylo hlavním zdrojem světla slunce a lidé trávili večery v relativní tmě. Nyní trávíme většinu dne v dobře osvětlených kancelářích, odpoledne v obchodech a nákupních centrech a večery v jasně osvětlených domech. Navíc jsme vystaveni modrému světlu, které vyzařují elektrická zařízení, která používáme na každém kroku. Umělé světlo se skládá z viditelného světla a také některých ultrafialových (UV) a infračervených (IR) paprsků. Úroveň vyzařování světla může být zdraví škodlivá a narušit lidské biologické hodiny a endokrinní systém. Největší škodlivý potenciál má ultrafialové a modré záření. Trpí náš spánek a zvyšují se potíže s usínáním.  Vystavení světlu také zastavuje sekreci melatoninu, hormonu, který ovlivňuje cirkadiánní rytmy.

 

Velikost: 25 cm x 15 cm. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
21x
4
5x
3
4x
2
3x
1
1x
Nevyplňujte toto pole: