8 hodnocení

Kvetinová pazuška jemný krémový dezodorant

Vyprodáno
Kód: 21
Značka: Mylo
255 Kč
Kategorie: Tělo

Deodorant nebrání pocení a je navržen tak, aby kontroloval vlhkost a "vůni" potu. Založený je na síle za studena lisovaného kokosového oleje, který má antibakteriální vlastnosti. Škrob z marantové kontroluje vlhkost a mastný pocit po nanesení deodorantu. Farnesol a Lemonester (získaný fermentací) jsou přírodního původu a zamezují vzniku a aktivitě bakterií způsobujících "vůni" potu. Vůně je sladká a silná. Voní po voňatka zázvorové, neroli a fragónii. Deodorant je vhodný pro vegany, neobsahuje včelí vosk.

 

Účinek blokování "vůně" potu je střední.

 

Deodorant doporučuji aplikovat čistými a suchýma rukama do oblasti podpaží. Nejlépe, pokud je i podpaží čerstvě umyté a suché. Deodorant následně rozetřeme do ztracena. Můžeme aplikovat vícekrát denně, podle potřeby. Pro zlepšení účinku deodorantu doporučuji používat mýdlo s černým uhlím Černá ovce.

 

Deodorant je v prodeji v nádobách z inovativního materiálu Sulapac, který má stejné vlastnosti jako plast, ale je vyroben z obnovitelných přírodních zdrojů a je 100% biologicky rozložitelný. Díky vlastnostem podobným plastu mu nevadí voda ani olej a neobsahuje škodlivé mikroplastu. Recykluje se průmyslovým kompostováním. Nádoby, které jsou výjimečné nejen svým složením, ale i vzhledem, získaly různá ocenění za inovaci a design.

 

INCI: Cocos Nucifera Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Copernicia Cerifera Wax, Maranta Arudinacea Powder, Triethyl Citrate, Farnesol, Agonis Fragrans Oil, Citrus Aurantium var. Amara Oil, Cymbopogon Martinii Oil, Bisabolol, Citral*, Geraniol*, Linalool*, Limonene*.

 

30ml

Slovenská přírodní kosmetika myslí nejen na účinky, bezpečnost, ale i na etický a ekologický aspekt. Upřednostňuje suroviny lokální, organické a fair trade.