Limitovaná snová Vánoční svíčka

Položka byla vyprodána…
Čekáme na dodání
Kód: 3054
Značka: Yoga day
535 Kč
Kategorie: Wellbeing
Položka byla vyprodána…

Při návrhu a tvorbě této nádherné sklenice jsme mysleli na to, jak krásně bude fungovat jako sklenice na svíčku. České sklo, práce českých rukou a potisk z pravého zlata z ní dělá překrásný interiérový doplněk

Není to jen o svíčce, ale o celé atmosféře, kterou s ní dokážete vykouzlit.

Vytvořili jsme proto vůni připomínající Vánoce. Kokos, vanilku a kapku zázvoru jsme namíchali do ekologického sojového vosku.

Uklidňující sladká vůně vás pohladí a pomůže vám dotvořit atmosféru klidu a pohody, kterou v předvánočním čase tolik potřebujete.

 

 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 230 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Úžasné aroma esence pro voňavější život.