Neohodnoceno

Mýdlo Letní romance

Vyprodáno
Kód: 421
Značka: Almara Soap
122,18 Kč
Kategorie: E-shop

Nádherná  ovocně-květinová kombinace. Vůně šťavnatých malin a broskví s jemnými květinovými tóny magnolie, lilií a bramboříku vás romanticky naladí :)
Mýdlo je ozdobené sušenými bylinkami (měsíčkem, růží, slézem a levandulí). Tento kousek z naší „fancy“ řady je určený pro všechny, kdo si chtějí dopřát extra voňavý zážitek v koupelně.

 

Objem 100g

 

Složení: Voda, slunečnicový, palmový olej*, kokosový olej a olivový olej, vonný olej, minerální barvivo, sušené bylinky (levandule, měsíček, slunečnice, růže, sléz).*certifikovaný RSPO

 

INCI: Aqua, Sodium Sunflowerate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Glycerin, Parfum, Benzyl Benzoate, CI 77007, CI 77013, CI 77492, Rosa Canina, Lavanda Angustifolia, Calendula Officinalis, Helianthus Annus, Malva Mauritiana

 

Použití: vhodný pro normální pokožku

 

Péče o mýdlo: Díky obsahu olejů a menší tvrdosti jsou ručně vyráběná mýdla ovšem náchylnější k rozmáčení, proto je potřeba o ně pečovat. Používejte pod ně ideálně mýdlenku ze dřeva či keramiky s odtokovými dírkami či mřížkou a udržujte ji v co nejsušším stavu. Po umytí a odložení mýdla zpět na mýdlenku doporučujeme přebytečnou vodu z mýdlenky slít, aby mýdlo nesedělo v loužičce. Tím by zbytečně změklo a rozmáčelo se.

 

Výrobce: Almara Soap

Mýdla, mýdla a ještě více mýdla. Toho není nikdy dost.