22 hodnocení

Palo Santo

Skladem
Kód: 2409
Značka: Purnama Rituals
265 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Odstraňuje negativní energii, neutralizuje napětí v těle, uklidňuje emoce a harmonizuje mysl. Jeho vůně uklidní vaše smysly a pomůže zbavit se stresu. Etický původ ověřen společností SERFOR.

Palo Santo je rostlina pocházející z Amazonie, jinak známá jako „svatý strom“. Rituál používání Palo Santo sahá až do Incké říše, kde byl používán během duchovních obřadů a jako tradiční medicína. Dnes, téměř o 500 let později, je Palo Santo stále používáno ve středo a jihoamerických komunitách šamany a léčiteli, kteří věří v jeho sílu očistit auru, zvýšit tok dobré energie a chránit před špatnými vibracemi. Stejně jako Sage je Palo Santo jedním z nejpopulárnějších a nejpoužívanějších kadidel. Nejčastěji se používá k duchovnímu očištění a vyvážení energie. Kouř této rostliny odstraňuje negativní energii, přináší klid a vyrovnává emoce. Tradičně se také používá jako přírodní lék na nachlazení, chřipku a stres. Zmírňuje příznaky astmatu, bolesti hlavy, úzkosti, deprese a snižuje zánět. Známý pro svůj uklidňující účinek, podporuje také imunitní a nervový systém, což napomáhá rychlejšímu zotavení. Má antiseptické a protizánětlivé účinky a také podporuje boj proti virovým a plísňovým infekcím. Palo Santo je jedním z nejintenzivněji voňavých stromů na světě. Jeho vůně je opakem toho, co byste očekávali od kouře. Je silný a zajímavý - tento posvátný strom patří do rodiny citrusů a má sladké tóny borovice, máty a citronu. Jeho vůni lze popsat jako dřevitou s citrusovou notou. Povznášející vůně vytváří dokonalou atmosféru pro meditaci, jógu nebo dech. Zvyšte své vibrace, najděte klid a uzemněte se, abyste vstoupili do hlubšího spojení se Zemí a vaším vnitřním vědomím. Palo Santo je mnohem víc než jen další trend nebo příjemná vůně, a tak by s ním mělo být zacházeno - s respektem k jeho mystice, vlastnostem a kultuře, ze které pochází.

 

Spolupracujeme s dodavatelem, který podporuje ochranu a zalesňování jihoamerických suchých lesů, odkud pochází strom Palo Santo, a každoročně podporuje výsadbu stovek sazenic Palo Santo. Vytěžené dřevo pochází z mrtvých, spadlých stromů. Živé stromy se nikdy nesekají, aby se z nich stalo naše Palo Santo.

 

5 kusů, cca. 50 gramů. Velikost tyčinek se může mírně lišit vzhledem k jejich přirozenému původu.

 

Držte  Palo Santo pod úhlem 45 stupňů a zapalte ji. Počkejte chvíli, než se plamen zachytí, a poté ho sfoukněte. Nasměrujte kouř na oblasti, které chcete vyčistit a očistit, čímž vytvoříte posvátný prostor. Podle potřeby znovu rozsvíťte. Varování: • Nikdy nenechávejte zapálené kadidlo samotné během hoření • Nepoužívejte na exponované povrchy, protože by mohly způsobit popáleniny a skvrny od popela • Pravidelně čistěte držáky kadidla, abyste zabránili znečištění • Drž se dál od dětí • Prosím nepalte kadidlo, pokud jste těhotná nebo máte dýchací potíže • Před odložením se ujistěte, že kadidlo zcela a správně zhaslo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení