Palo Santo

Skladem
Kód: 2409
Značka: Purnama
279 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Odstraňuje negativní energii, neutralizuje napětí v těle, uklidňuje emoce a harmonizuje mysl. Jeho vůně uklidní vaše smysly a pomůže zbavit se stresu. Etický původ ověřen společností SERFOR.

Palo Santo je rostlina pocházející z Amazonie, jinak známá jako „svatý strom“. Rituál používání Palo Santo sahá až do Incké říše, kde byl používán během duchovních obřadů a jako tradiční medicína. Dnes, téměř o 500 let později, je Palo Santo stále používáno ve středo a jihoamerických komunitách šamany a léčiteli, kteří věří v jeho sílu očistit auru, zvýšit tok dobré energie a chránit před špatnými vibracemi. Stejně jako Sage je Palo Santo jedním z nejpopulárnějších a nejpoužívanějších kadidel. Nejčastěji se používá k duchovnímu očištění a vyvážení energie. Kouř této rostliny odstraňuje negativní energii, přináší klid a vyrovnává emoce. Tradičně se také používá jako přírodní lék na nachlazení, chřipku a stres. Zmírňuje příznaky astmatu, bolesti hlavy, úzkosti, deprese a snižuje zánět. Známý pro svůj uklidňující účinek, podporuje také imunitní a nervový systém, což napomáhá rychlejšímu zotavení. Má antiseptické a protizánětlivé účinky a také podporuje boj proti virovým a plísňovým infekcím. Palo Santo je jedním z nejintenzivněji voňavých stromů na světě. Jeho vůně je opakem toho, co byste očekávali od kouře. Je silný a zajímavý - tento posvátný strom patří do rodiny citrusů a má sladké tóny borovice, máty a citronu. Jeho vůni lze popsat jako dřevitou s citrusovou notou. Povznášející vůně vytváří dokonalou atmosféru pro meditaci, jógu nebo dech. Zvyšte své vibrace, najděte klid a uzemněte se, abyste vstoupili do hlubšího spojení se Zemí a vaším vnitřním vědomím. Palo Santo je mnohem víc než jen další trend nebo příjemná vůně, a tak by s ním mělo být zacházeno - s respektem k jeho mystice, vlastnostem a kultuře, ze které pochází.

 

Spolupracujeme s dodavatelem, který podporuje ochranu a zalesňování jihoamerických suchých lesů, odkud pochází strom Palo Santo, a každoročně podporuje výsadbu stovek sazenic Palo Santo. Vytěžené dřevo pochází z mrtvých, spadlých stromů. Živé stromy se nikdy nesekají, aby se z nich stalo naše Palo Santo.

 

4-5 kusů zaleží na velikosti jednotlivých kusů, cca. 50 gramů. Velikost tyčinek se může mírně lišit vzhledem k jejich přirozenému původu.

 

Držte  Palo Santo pod úhlem 45 stupňů a zapalte ji. Počkejte chvíli, než se plamen zachytí, a poté ho sfoukněte. Nasměrujte kouř na oblasti, které chcete vyčistit a očistit, čímž vytvoříte posvátný prostor. Podle potřeby znovu rozsvíťte. Varování: • Nikdy nenechávejte zapálené kadidlo samotné během hoření • Nepoužívejte na exponované povrchy, protože by mohly způsobit popáleniny a skvrny od popela • Pravidelně čistěte držáky kadidla, abyste zabránili znečištění • Drž se dál od dětí • Prosím nepalte kadidlo, pokud jste těhotná nebo máte dýchací potíže • Před odložením se ujistěte, že kadidlo zcela a správně zhaslo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
7x
4
3x
3
8x
2
5x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: