7 hodnocení

Solní lampa Měsíc

Skladem
Kód: 3249
Značka: Purnama Rituals
990 Kč
Kategorie: Domov

Vneste do svého prostoru klidnou a relaxační energii s krásnou solnou lampou, která umožňuje jejímu jemnému světlu vyvážit vaši fyzickou, duchovní a emocionální energii.

Himalájské solné lampy jsou vyrobeny ze vzácné himalájské soli. Každá lampa je ručně vyřezána z pevných bloků čisté křišťálové soli místními řemeslníky na úpatí himálajských hor. Vzhledem k přirozenému kolísání obsahu minerálů se odstíny růžové mohou mírně lišit. Elektrická zařízení, která denně používáme, jsou zdrojem škodlivých kladných iontů, tedy elektrosmogu. Nadměrné elektromagnetické záření způsobuje zhoršení kvality vnitřního ovzduší a může mít negativní vliv na zdraví. Solné lampy jsou přírodní ionizátory, což znamená, že mění elektrický náboj cirkulujícího vzduchu. Čistí vzduch absorbováním vlhkosti, filtrují prach a plísně z vnitřního vzduchu.

Jaké jsou některé z výhod himálajské solné lampy?

Solné lampy produkují měkké, teplé oranžové světlo, o kterém je známo, že pomáhá při stresu, relaxaci a má uklidňující účinky. Každá lampa je připravena k použití a je dodávána s elektrickým drátem a žárovkou.

Výhody umělého osvětlení a himalájské soli

V minulosti bylo hlavním zdrojem světla slunce a lidé trávili večery v relativní tmě. Nyní trávíme většinu dne v dobře osvětlených kancelářích, odpoledne v obchodech a nákupních centrech a večery v jasně osvětlených domech. Navíc jsme vystaveni modrému světlu, které vyzařují elektrická zařízení, která používáme na každém kroku. Umělé světlo se skládá z viditelného světla a také některých ultrafialových (UV) a infračervených (IR) paprsků. Úroveň vyzařování světla může být zdraví škodlivá a narušit lidské biologické hodiny a endokrinní systém. Největší škodlivý potenciál má ultrafialové a modré záření. Trpí naším spánkem a zvyšujícími se potížemi s usínáním. Vystavení světlu také zastavuje sekreci melatoninu, hormonu, který ovlivňuje cirkadiánní rytmy. Vzdejte se tedy jasného a intenzivního světla ve svém domě. Místo toho použijte tlumené, teplé žárovky a noční lampičky, jako je selenitová křišťálová lampa nebo solná lampa, a užijte si výhody přirozeného osvětlení. Červené světlo má nejmenší schopnost potlačovat melatonin a měnit cirkadiánní rytmus, díky čemuž je pro naše zdraví nejbezpečnější. Naše lampy produkují měkké světlo, které pomáhá odbourávat stres, má uklidňující a relaxační účinek a zároveň vytváří jedinečnou atmosféru.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení