Solní lampa Měsíc

Položka byla vyprodána…
Čekáme na dodání
Kód: 3249
Značka: Purnama
990 Kč
Kategorie: Domov
Položka byla vyprodána…

Vneste do svého prostoru klidnou a relaxační energii s krásnou solnou lampou, která umožňuje jejímu jemnému světlu vyvážit vaši fyzickou, duchovní a emocionální energii.

Himalájské solné lampy jsou vyrobeny ze vzácné himalájské soli. Každá lampa je ručně vyřezána z pevných bloků čisté křišťálové soli místními řemeslníky na úpatí himálajských hor. Vzhledem k přirozenému kolísání obsahu minerálů se odstíny růžové mohou mírně lišit. Elektrická zařízení, která denně používáme, jsou zdrojem škodlivých kladných iontů, tedy elektrosmogu. Nadměrné elektromagnetické záření způsobuje zhoršení kvality vnitřního ovzduší a může mít negativní vliv na zdraví. Solné lampy jsou přírodní ionizátory, což znamená, že mění elektrický náboj cirkulujícího vzduchu. Čistí vzduch absorbováním vlhkosti, filtrují prach a plísně z vnitřního vzduchu.

Jaké jsou některé z výhod himálajské solné lampy?

Solné lampy produkují měkké, teplé oranžové světlo, o kterém je známo, že pomáhá při stresu, relaxaci a má uklidňující účinky. Každá lampa je připravena k použití a je dodávána s elektrickým drátem a žárovkou.

Výhody umělého osvětlení a himalájské soli

V minulosti bylo hlavním zdrojem světla slunce a lidé trávili večery v relativní tmě. Nyní trávíme většinu dne v dobře osvětlených kancelářích, odpoledne v obchodech a nákupních centrech a večery v jasně osvětlených domech. Navíc jsme vystaveni modrému světlu, které vyzařují elektrická zařízení, která používáme na každém kroku. Umělé světlo se skládá z viditelného světla a také některých ultrafialových (UV) a infračervených (IR) paprsků. Úroveň vyzařování světla může být zdraví škodlivá a narušit lidské biologické hodiny a endokrinní systém. Největší škodlivý potenciál má ultrafialové a modré záření. Trpí naším spánkem a zvyšujícími se potížemi s usínáním. Vystavení světlu také zastavuje sekreci melatoninu, hormonu, který ovlivňuje cirkadiánní rytmy. Vzdejte se tedy jasného a intenzivního světla ve svém domě. Místo toho použijte tlumené, teplé žárovky a noční lampičky, jako je selenitová křišťálová lampa nebo solná lampa, a užijte si výhody přirozeného osvětlení. Červené světlo má nejmenší schopnost potlačovat melatonin a měnit cirkadiánní rytmus, díky čemuž je pro naše zdraví nejbezpečnější. Naše lampy produkují měkké světlo, které pomáhá odbourávat stres, má uklidňující a relaxační účinek a zároveň vytváří jedinečnou atmosféru.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
6x
4
4x
3
1x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: