Universal Spray 1050 ml

Varianta
Čekáme na dodání Čekáme na dodání Čekáme na dodání Zvolte variantu
Kód: 583/CIT 583/LAV 583/MIN Zvolte variantu
Značka: Chistee
305 Kč
Kategorie: Praní a úklid

Tento 100% přírodní čististiaci sprej si oblíbíte pro jeho všestranné využití. Je to ideální pomocník na čištění větších povrchů jako kuchyňské linky, kachličky, nerez, dřezy, umyvadla, toalety, vodovodní baterie, mramor a mnohé další povrchy. Díky aktivní pěně snadno vyčistíte i skvrny na oblečení, různých textiliích, kobercích, sedačkách či čalouněném nábytku. Efektivní rozprašovač umožňuje využití každé kapky čisticího prostředku s vůní minutu pro dokonalý pocit čistoty. Universal Spray si umíte vyrobit z našich koncentrátů a šetřit tak životní prostředí i svůj rozpočet. Všechny produkty CHISTEE mají silný čistící a antibakteriální účinek. Jsou 100% přírodní, 100% biologicky odbouratelné a šetrné k vašemu zdraví i životnímu prostředí.

 

Použití: koupelna

  • kuchyň
  • nábytek
  • různé povrchy na skvrny
  • ruční praní
  • mytí hraček
  • mytí ovoce a zeleniny

 

Složení: Voda, olivový olej, světlicový olej, geranium olej, olej z ostropestřce mariánského, olej z citrusových listů, zpracovaná mořská sůl.

 

Použití: Univerzální čistící prostředek nastříkejte na povrch, nechte působit a opláchněte vodou. Speciální kombinace přírodních výtažků proniká hlouběji do povrchu a zanechává ho čistý a zdravý. Prostředek může při teplotě pod 15 ° C změnit barvu, což nemá vliv na jeho kvalitu ani čistící vlastnosti. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců. V případě kontaktu prostředku s očima, vypláchněte oči vodou. Prostředek je 100% biodegradovatelný a je šetrný k vaší pokožce i vašemu okolí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Unikátní čistící směsi na bázi organických olejů, solí a přírodních ingrediencí. Všechny prostředky jsou 100% biologicky rozložitelné a do 28 dní nastane 80% biodegradace celého produktu. Největší vliv na rozklad má sluneční záření, CO₂ a voda. CHISTEE tak nezatěžuje vaše okolí ani životní prostředí.