Universal spray 280 ml

Varianta
Čekáme na dodání Čekáme na dodání Čekáme na dodání Zvolte variantu
Kód: 559/CIT 559/LAV 559/MIN Zvolte variantu
Značka: Chistee
189 Kč
Kategorie: Praní a úklid

100% přírodní čististiaci sprej na univerzální čištění. Jemný rozprašovač a aktivní pěna snadno odstraní mastnotu a nečistoty ze všech typů povrchů a materiálů včetně látek a textilií. Ideální je na menší plochy a předměty, na skvrny na oblečení, jako pomocník do auta nebo všude tam, kde potřebujete zajistit okamžitou čistotu. Díky jemnému rozprašovači využijete každou kapku čisticího prostředku s vůní minutu pro dokonalý pocit čistoty. Universal Spray si umíte vyrobit z našich koncentrátů a šetřit tak životní prostředí i svůj rozpočet. Všechny produkty CHISTEE mají silný čistící a antibakteriální účinek. Jsou 100% přírodní, 100% biologicky odbouratelné a jsou šetrné k vašemu zdraví ik vašemu okolí.

 

Použití:

  • různé povrchy
  • kuchyň
  • nábytek
  • na cesty
  • na skvrny
  • ruční praní
  • mytí hraček
  • mytí ovoce a zeleniny

 

Složení: Voda, olivový olej, světlicový olej, geranium olej, olej z ostropestřce mariánského, levandulový olej, zpracovaná mořská sůl.

 

Použití: Univerzální čistící prostředek nastříkejte na povrch, nechte působit a opláchněte vodou. Speciální kombinace přírodních výtažků proniká hlouběji do povrchu a zanechává ho čistý a zdravý. Prostředek může při teplotě pod 15 ° C změnit barvu, což nemá vliv na jeho kvalitu ani čistící vlastnosti. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců. V případě kontaktu prostředku s očima, vypláchněte oči vodou. Prostředek je 100% biodegradovatelný a je šetrný k vaší pokožce i vašemu okolí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Unikátní čistící směsi na bázi organických olejů, solí a přírodních ingrediencí. Všechny prostředky jsou 100% biologicky rozložitelné a do 28 dní nastane 80% biodegradace celého produktu. Největší vliv na rozklad má sluneční záření, CO₂ a voda. CHISTEE tak nezatěžuje vaše okolí ani životní prostředí.