Vonné kužely Pačuli

Položka byla vyprodána…
Čekáme na dodání
Kód: 3069
Značka: Purnama Rituals
380 Kč
Kategorie: Vykuřovadla
Položka byla vyprodána…

Vonné kužely Pačuli (taky františky), vybraných přírodních bylin a koření.

Díky relaxačnímu účinku lze pačuli použít ke zklidnění nervů a vyvážení mysli a těla. Je známo, že přináší dobrou energii, pozitivní vibrace a často se používá v rituálech a projevech souvisejících s penězi a prosperitou.

Jako jedna z nejzákladnějších a nejmocnějších vůní na Zemi nabízí Pačuli různé duchovní využití. Používá se k uzemnění a duchovní práci, díky své schopnosti vyrovnávat, obnovovat a regenerovat. Toto vykuřovadlo krásně navozuje náladu, ideální pro meditaci nebo k dosažení soustředění, klidu a naladění s vyšší energií.

Ručně vyrobeno v Nepálu dle starodávných tradičních receptů.

Kadidlo je netoxické a zcela přírodní.

Balení obsahuje 25 vonných kuželů.

POUŽITÍ: Přidržte špičku františka nad ohněm (svíčkou, zapalovačem..) po dobu 15 - 20 sekund. Pomalu s ním v plameni otáčejte, aby došlo k rovnoměrnému zapálení. Po vytažení z plamene je dobré ho ještě mírně rozfoukat. Postavte na jakýkoli NEHOŘLAVÝ povrch a nechte doutnat

UPOZORNĚNÍNikdy nenechávejte kužely bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající provázky na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: