Neohodnoceno

Vonné tyčinky Agarwood

Skladem
Kód: 3255
Značka: Purnama Rituals
320 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Toto tradiční tibetské kadidlo je vyrobeno z agarového dřeva a různých léčivých bylin a koření vybraných tak, aby doplnily jeho bohatou vůni. Jeho vůně je dřevitá, ale to, co ji dělá tak neobvyklé, jsou tóny ovoce a jemných květin s nádechem vanilky a pižma. Tato směs vytváří jemnou, hřejivou vůni ideální pro relaxaci za chladných večerů, jógu nebo meditaci. 

Agarwood podporuje duchovní rozvoj a uzemnění. Toto tradiční kadidlo se běžně používá ke zmírnění stresu a napětí, k podpoře každodenních rituálů a meditací. Agarwood je mystické kadidlo, které se používá k meditaci, odemykání podvědomí a vyrovnávání energie známé jako chi. Agarové dřevo osvěží mysl i tělo, zažene špatnou energii a zmírní únavu. Zároveň navozuje bdělost, zmírňuje úzkost a navozuje pocit síly a klidu.

Držte tyčinku v mírném úhlu a zapalte ji, nechte aby se oheň rozhořel a poté ihned sfoukněte a nechte pouze doutnat. Položte na nehořlavý povrch.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte tyčinky bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající tyčinky na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

 

Balení obsahuje cca 18 tyčinek

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení