Vonné tyčinky Agarwood

Skladem
Kód: 3255
Značka: Purnama
320 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Toto tradiční tibetské kadidlo je vyrobeno z agarového dřeva a různých léčivých bylin a koření vybraných tak, aby doplnily jeho bohatou vůni. Jeho vůně je dřevitá, ale to, co ji dělá tak neobvyklé, jsou tóny ovoce a jemných květin s nádechem vanilky a pižma. Tato směs vytváří jemnou, hřejivou vůni ideální pro relaxaci za chladných večerů, jógu nebo meditaci. 

Agarwood podporuje duchovní rozvoj a uzemnění. Toto tradiční kadidlo se běžně používá ke zmírnění stresu a napětí, k podpoře každodenních rituálů a meditací. Agarwood je mystické kadidlo, které se používá k meditaci, odemykání podvědomí a vyrovnávání energie známé jako chi. Agarové dřevo osvěží mysl i tělo, zažene špatnou energii a zmírní únavu. Zároveň navozuje bdělost, zmírňuje úzkost a navozuje pocit síly a klidu.

Držte tyčinku v mírném úhlu a zapalte ji, nechte aby se oheň rozhořel a poté ihned sfoukněte a nechte pouze doutnat. Položte na nehořlavý povrch.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte tyčinky bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající tyčinky na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

 

Balení obsahuje cca 18 tyčinek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: