Vykuřovadlo Šalvěj a eukalyptus

Skladem
Kód: 2415
Značka: Purnama
265 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Eukalyptus se používá k čištění negativní energie, zejména po neshodách nebo během nemoci. Šalvěj je všestranné a efektivní čisticí kadidlo. Používá se především k vyčištění prostoru a obnovení rovnováhy.

Eukalyptus má silný relaxační účinek, pomáhá zvyšovat průtok krve do mozku, zmírňuje duševní a fyzickou únavu. Po staletí byla posvátnou rostlinou pro domorodé obyvatele Austrálie. V domorodé kultuře ji tradiční léčitelé používali při rituálech, aby přinesli pozitivní a léčivou energii. Bíla šalvěj se používá především k očištění, obnovení rovnováhy a ochraně. Díky své jedinečné vůni a vlastnostem je skvělým nástrojem k prohloubení meditace nebo cvičení jógy. Pálení čajvěje s eukalyptem vytváří uklidňující a relaxační atmosféru.

 

Bílá šalvěj pochází z přírodních stanovišť Salvia Apiana nacházejících se v horách u pobřeží Kalifornie v USA. Eukalyptus pochází z Kalifornie, USA. Bylinky jsou ručně sbírány. 

 

Přibližný rozměr je 10 cm. Velikost se může mírně lišit.

Držte kadidlo v úhlu 45 stupňů a zapalte jej. Počkejte chvíli, než se plamen rozhoří, a poté ho sfoukněte. Nasměrujte kouř na oblasti, které chcete vyčistit a očistit, čímž vytvoříte posvátný prostor. Varování: • Nikdy nenechávejte zapálené kadidlo samotné během hoření • Nepoužívejte na exponované povrchy, protože by mohly způsobit popáleniny a skvrny od popela • Pravidelně čistěte držáky kadidla, abyste zabránili znečištění • Drž se dál od dětí • Prosím nepalte kadidlo, pokud jste těhotná nebo máte dýchací potíže • Před odložením se ujistěte, že kadidlo zcela a správně zhaslo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: