3 hodnocení

Vykuřovadlo Šalvěj a eukalyptus

Skladem
Kód: 2415
Značka: Purnama Rituals
265 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Eukalyptus se používá k čištění negativní energie, zejména po neshodách nebo během nemoci. Šalvěj je všestranné a efektivní čisticí kadidlo. Používá se především k vyčištění prostoru a obnovení rovnováhy.

Eukalyptus má silný relaxační účinek, pomáhá zvyšovat průtok krve do mozku, zmírňuje duševní a fyzickou únavu. Po staletí byla posvátnou rostlinou pro domorodé obyvatele Austrálie. V domorodé kultuře ji tradiční léčitelé používali při rituálech, aby přinesli pozitivní a léčivou energii. Bíla šalvěj se používá především k očištění, obnovení rovnováhy a ochraně. Díky své jedinečné vůni a vlastnostem je skvělým nástrojem k prohloubení meditace nebo cvičení jógy. Pálení čajvěje s eukalyptem vytváří uklidňující a relaxační atmosféru.

 

Bílá šalvěj pochází z přírodních stanovišť Salvia Apiana nacházejících se v horách u pobřeží Kalifornie v USA. Eukalyptus pochází z Kalifornie, USA. Bylinky jsou ručně sbírány. 

 

Přibližný rozměr je 10 cm. Velikost se může mírně lišit.

Držte kadidlo v úhlu 45 stupňů a zapalte jej. Počkejte chvíli, než se plamen rozhoří, a poté ho sfoukněte. Nasměrujte kouř na oblasti, které chcete vyčistit a očistit, čímž vytvoříte posvátný prostor. Varování: • Nikdy nenechávejte zapálené kadidlo samotné během hoření • Nepoužívejte na exponované povrchy, protože by mohly způsobit popáleniny a skvrny od popela • Pravidelně čistěte držáky kadidla, abyste zabránili znečištění • Drž se dál od dětí • Prosím nepalte kadidlo, pokud jste těhotná nebo máte dýchací potíže • Před odložením se ujistěte, že kadidlo zcela a správně zhaslo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení