Značky

znacky_prirodno-2

 

Najdete u nás:

Almara Soap - mýdla, mýdla a ještě více mýdla. Toho není nikdy dost.

Bio Rythme - boží deoše, krémy a balzámy na rty

Kvítok  - krémíčky, peelingy, masky, šampóny - prostě všechno, na co si vzpomenete.

Two cosmetic - ujíždíme si na jejich tuhých šámpónech, zkuste je taky.

Tierra Verde - na zero waste vlně jedeme i my. Paní prodavačky už si zvykly, že si nosíme vlastní pytlíky na ovoce a zeleninu.​

Yoga day - úžasné aroma esence pro voňavější život.

Alma - vymazlené pleťové a tělové oleje, krémy a balzámy na rty a to vše vyrobeno přímo tady v Brně!

Cannor - za účinností kosmetiky CANNOR stojí vysoký obsah extraktu z léčivého konopí – aktivní látka Cannabidiol (CBD). Ta zpomaluje buněčné stárnutí, regeneruje buňky a hojí onemocnění kůže.

Chistee - unikátní čistící směsi na bázi organických olejů, solí a přírodních ingrediencí. Všechny prostředky jsou 100% biologicky rozložitelné a do 28 dní nastane 80% biodegradace celého produktu. Největší vliv na rozklad má sluneční záření, CO₂ a voda. CHISTEE tak nezatěžuje vaše okolí ani životní prostředí.

Purity Vision - česká firma fungující už od roku 2008, která nabízí kvalitní přírodní produkty, kterými se můžete namazat, ale také (některé) sníst.

Amazinc - přírodní opalovací produkty od českého výrobce

Mylo - slovenská přírodní kosmetika myslí nejen na účinky, bezpečnost, ale i na etický a ekologický aspekt. Upřednostňuje suroviny lokální, organické a fair trade.

Voono - česká vlasová kosmetika. Jejich složení tekutého šampónu mě přesvědčilo ho zařadit do nabídky. A vy víte jak já miluji tuhé šampóny. Kromě toho od nich doporučuji masky na vlasy. Budete koukat co vám s vlasy udělají :)

Dekorativní kosmetika - ve spolupráci s Líčírnou jsem se rozhodla vám nabídnout také úžasnou dekorativní kosmetiku. Splňuje samozřejmě vše co je pro Přírodno důležité - netestovaní na zvířatech a přírodní složení.

 

dekor 2_JPG