Položka byla vyprodána…
Čekáme na dodání
Kód: 2412
265 Kč
Kategorie: Vykuřovadla a vonné tyčinky
Položka byla vyprodána…

Tradiční nepálské lanové kadidlo, ručně vyráběné podle starodávných tradičních postupů. Obsahuje 31 léčivých bylin rostoucích v himálajské oblasti. Má léčivé a relaxační vlastnosti.

 

Agarwood je nepálské lanové kadidlo vyrobené z čistých léčivých bylin, které jsou poté ručně srolovány do vysoce kvalitního ručně vyráběného papíru lokta. Každé lanové kadidlo je ručně pečlivě srolováno. Výroba lanových kadidel je speciální technika používaná v Nepálu a Himalájích, kde se tento proces předává z generace na generaci. Toto tradiční nepálské lanové kadidlo se obecně používá při meditaci. Kadidlo je vyrobeno čistě z přírodních ingrediencí: bylin, koření a aromatických kůry stromů, které jsou smíchány dohromady a vytvářejí vysoce kvalitní produkt. Používá se pro duchovní cestu, jasnost a uzemnění. Tibetští mniši věří, že kadidlo z agarového dřeva přináší klid mysli a duchu. Lanové kadidlo z agarového dřeva obsahuje pryskyřičné dřevo ze stromu Aquilaria, tropického stálezeleného stromu. Vytváří hřejivou, dřevitou, sladkou vůni, která vás přenese do duchovní říše. Kadidlo je připraveno z vybrané léčivé kůry stromů a aromatického koření a je zcela přírodní a bezpečné. 

Tento produkt je vyráběn  ručně a celý proces probíhá v Nepálu.

 

Balení obsahuje 45-50 provázků

 

Držte provázek pod mírným úhlem a zapalte ho. Počkejte chvíli, než se plamen rozhoří, a poté ho sfoukněte. Nechte hořet v držáku kadidla. Varování: • Nikdy nenechávejte zapálené kadidlo samotné během hoření • Nepoužívejte na exponované povrchy, protože by mohly způsobit popáleniny a skvrny od popela • Pravidelně čistěte držáky kadidla, abyste zabránili znečištění • Drž se dál od dětí • Prosím nespalujte kadidlo, pokud jste těhotná nebo máte dýchací potíže • Před odložením se ujistěte, že kadidlo zcela a správně zhaslo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: