1 hodnocení

Agarwood

Skladem
Kód: 2412
Značka: Purnama Rituals
265 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Tradiční nepálské lanové kadidlo, ručně vyráběné podle starodávných tradičních postupů. Obsahuje 31 léčivých bylin rostoucích v himálajské oblasti. Má léčivé a relaxační vlastnosti.

 

Agarwood je nepálské lanové kadidlo vyrobené z čistých léčivých bylin, které jsou poté ručně srolovány do vysoce kvalitního ručně vyráběného papíru lokta. Každé lanové kadidlo je ručně pečlivě srolováno. Výroba lanových kadidel je speciální technika používaná v Nepálu a Himalájích, kde se tento proces předává z generace na generaci. Toto tradiční nepálské lanové kadidlo se obecně používá při meditaci. Kadidlo je vyrobeno čistě z přírodních ingrediencí: bylin, koření a aromatických kůry stromů, které jsou smíchány dohromady a vytvářejí vysoce kvalitní produkt. Používá se pro duchovní cestu, jasnost a uzemnění. Tibetští mniši věří, že kadidlo z agarového dřeva přináší klid mysli a duchu. Lanové kadidlo z agarového dřeva obsahuje pryskyřičné dřevo ze stromu Aquilaria, tropického stálezeleného stromu. Vytváří hřejivou, dřevitou, sladkou vůni, která vás přenese do duchovní říše. Kadidlo je připraveno z vybrané léčivé kůry stromů a aromatického koření a je zcela přírodní a bezpečné. 

Tento produkt je vyráběn  ručně a celý proces probíhá v Nepálu.

 

Balení obsahuje 45-50 provázků

 

Držte provázek pod mírným úhlem a zapalte ho. Počkejte chvíli, než se plamen rozhoří, a poté ho sfoukněte. Nechte hořet v držáku kadidla. Varování: • Nikdy nenechávejte zapálené kadidlo samotné během hoření • Nepoužívejte na exponované povrchy, protože by mohly způsobit popáleniny a skvrny od popela • Pravidelně čistěte držáky kadidla, abyste zabránili znečištění • Drž se dál od dětí • Prosím nespalujte kadidlo, pokud jste těhotná nebo máte dýchací potíže • Před odložením se ujistěte, že kadidlo zcela a správně zhaslo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení