Filozofie

 
 

Přírodno

Značky, které v Přírodnu najdete, netestují na zvířatech, obsahují přírodní suroviny a jsou od výrobců, kteří si zakládají na kvalitě svých produktů. Produkty se vyrábí v malých šaržích, aby byla zachována co největší čerstvost. Užíváním čisté přírodní kosmetiky prospíváte nejen vašemu zdraví, ale také zdraví naší planety. Síla je v přírodě, která nás obklopuje. Nechte ji kouzlit i u vás doma.

 


Kdo vlastně stojí za Přírodnem?

Jmenuji se Romana. A jednoho dne jsem dostala nápad, že by bylo moc hezký mít vlastní obchůdek. A že bude s přírodní kosmetikou bylo naprosto jasný! Pracovala jsem pro dvě velké české kosmetické firmy a naučila jsem se rozeznávat dobré složení kosmetiky od toho špatného. A taky jsem naslouchala vám zákaznicím, co by se vám líbilo za sortiment v takovém krámku s přírodní kosmetikou. A celá vize Přírodna vlastně vznikla za minutu. Pořád jsem si říkala, že bych chtěla dělat co mě baví, co bude (snad) bavit i ostatní a hlavně čemu mohu sama věřit. Tak jsem dala výpověď v práci a začala hledat prostor a oslovovat značky, které znám a mám je sama vyzkoušené.  A za necelé tři měsíce vzniklo Přírodno. 

 

V lednu roku 2022 jsem udělala další krok a otevřeli jsme novou, větší prodejnu. Pouze o 2 domy vedle té původní. Potřebovali jsme větší prostor, kde bychom mohli růst, nabídnout víc značek. Tohle jsem mohla udělat právě díky vám zákazníkům. Děkuji všem co nás za ty roky podporovali a chodili k nám nakupovat. Vážím si toho.

 

 573uFKMw