1 hodnocení

Astasugandha

Vyprodáno
Kód: 2418
Značka: Purnama Rituals
265 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Astasugandha je nepálské provázkové kadidlo vyrobené z čistých léčivých bylin, které jsou poté ručně srolovány do vysoce kvalitního ručně vyráběného papíru lokty. Každé kadidlo je ručně pečlivě srolováno. Výroba lanových kadidel je speciální technika používaná v Nepálu a Himalájích, kde se tento proces předává z generace na generaci. Toto tradiční nepálské lanové kadidlo se obvykle používá při každodenních rituálech a meditacích. Kadidlo je připraveno pouze z přírodních ingrediencí: bylin, koření a aromatických kůry stromů, které jsou smíchány dohromady a vytvářejí vysoce kvalitní produkt. Astasugandha je směs 8 různých přírodních bylin, které se používají k vyrovnání a zklidnění mysli. Obsahuje čisté himálajské byliny:  vetiver, jalovec, pryskyřici, heřmánek, chrpovník, damarovník, řebříček, kafr. 

 

Tento produkt je vyráběn zcela ručně a celý proces probíhá v Nepálu.

 

Balení obsahuje 45-50 provázků.

 

Držte provázek pod mírným úhlem a zapalte ho. Počkejte chvíli, než se plamen rozhoří, a poté ho sfoukněte. Nechte hořet v držáku kadidla. Varování: • Nikdy nenechávejte zapálené kadidlo samotné během hoření • Nepoužívejte na exponované povrchy, protože by mohly způsobit popáleniny a skvrny od popela • Pravidelně čistěte držáky kadidla, abyste zabránili znečištění • Drž se dál od dětí • Prosím nespalujte kadidlo, pokud jste těhotná nebo máte dýchací potíže • Před odložením se ujistěte, že kadidlo zcela a správně zhaslo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení