Svíčka proti stresu s ametystem a jasmínem

Skladem
Kód: 3741
Značka: Yoga day
470 Kč
Kategorie: Wellbeing

Rozzáří vaši mysl, promění váš domov v klidné místo, rozvoní ho po těch nejkrásnějších květinových vůních, které budete milovat. Svíčky se dokonale doplňují, jsou zdobené s největší péčí a pečlivostí velkým kamenem doplněným o malé kamínky, květy a třpytky. Navíc svíčku dostanete zabalenou v nádherné dárkové plechovce.

Svíčka obsahuje esenciální olej z jasmínu a je zdobený nádherným ametystem.

Esenciální olej z jasmínu má úžasné antistresové účinky. Uvolňuje napětí a stres, navozuje dobrou náladu a zklidňuje rozlítanou mysl. 

Ametyst podporuje uvědomění a je to ideální kámen pro meditace a zklidnění duše. Ametyst jsme vybrali pro jeho očistnou moc. Je to kámen, který přináší moudrost a pochopení vyšších mocí. 

 

 

 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca 180 ml. Doba hoření cca 30 hodin. 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Úžasné aroma esence pro voňavější život.