Cleaning Concentrate - čistící koncentrát Eukalyptus a cedr

Skladem
Kód: 2940
Značka: Malinna
429 Kč
Kategorie: E-shop

Čisticí koncentrát Eukalyptus Cedr z řady Malinnom ° je univerzální čistící prostředek na různé materiály a typy povrchů určený k ředění s měkkou (demineralizovanou / destilovanou) vodou splňující ČSN EN 13727 + A2 normu (pro chemické dezinfekční prostředky a antiseptika), vyrobený z organických surových a esenciálních olejů a přírodní soli.

 

  • zcela biodegradovatelný
  • bezpečný ve styku s potravinami
  • bezpečný ve styku s pokožkou
  • bezpečný pro děti a domácí zvířata
  • Vhodný na čištění a mikrobiální ochranu: všech ploch v kuchyni i koupelně (dlažba, kámen, plast, dřevo, nerez a jiné kovy, mramor, sklo atd.) podlah z různých materiálů nábytku z různého materiálu oblečení a jiných tkanin ovoce a zeleniny (po umytí a vhodném uskladnění vydrží déle) kuchyňských nádobí a jiného náčiní dětských hraček, lahví, dudlíků kosmetických nástrojů (hřebeny, nůžky, kartáče, části elektrických strojků vhodných pro styk s vodou)

Cleaning Concentrate účinně odstraňuje: tuky a mastnotu jiné organické znečištění (krev, zbytky potravin na rôzych pevných površích a látkách) zoxidovanou nanovrstvou různých materiálů (zoxidovaný kov, lak na nábytku, autě atd.) vodní kámen (částečně, třeba použít abrazivní hadr nebo houbu) bílkovinné znečištění (mikroby, roztoči, bakterie, viry)

Ruční mytí nádobí:

(Ředění 1: 1 - 1: 3): kápněte zředěný koncentrát na vlhkou houbičku a vytvořte pěnu. Aktivní pěnou myjte nádobí a znečištěné povrchy.

(Ředění 1: 4): Zřeďte si koncentrát do láhve od Cleansing Foam podle návodu a používejte vzniklou pěnu

Ředění 1: 5-1: 10): Zřeďte koncentrát a používejte na mytí nádobí a jiných předmětů.

 

V rámci udržitelnosti je výborným řešením použít další prázdné láhve z jiných Malinnom ° produktů:

Body Serum s pumpou: zřeďte do ní koncentrát v poměru 1: 1 - 1: 2 s destilovanou vodou a získáte silný přípravek s praktickým dávkováním například na mytí nádobí.

Skin Toner: do prázdného obalu od Skin Toner zřeďte přípravek 1: 2-1: 5 s destilovanou vodou a získte praktický sprej, kterým si můžete umýt předměty, zda plochy během cest, když není po ruce voda a dezinfekce (deska na toaletě, ovoce - nastříkejte a otřete papírovým ubrouskem a můžete konzumovat, přebalovací pult na čerpacích stanicích, příbory - postupujte jako při ovoci).

Cleansing Foam: postupujte podle návodu na láhvi, namísto Skin Sera do nádoby vlijte Cleaning Concentrate a zřeďte s destilovanou vodou. Pěnu můžete využít pro ruční mytí nádobí, či očistu jiných ploch v domácnosti. Skutečně ekologický a bezpečný prostředek.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.