3 hodnocení

Cleaning Concentrate - čistící koncentrát Eukalyptus a cedr

Skladem
Kód: 2940
Značka: Malinna
429 Kč
Kategorie: Praní a úklid

Čisticí koncentrát Eukalyptus Cedr z řady Malinnom ° je univerzální čistící prostředek na různé materiály a typy povrchů určený k ředění s měkkou (demineralizovanou / destilovanou) vodou splňující ČSN EN 13727 + A2 normu (pro chemické dezinfekční prostředky a antiseptika), vyrobený z organických surových a esenciálních olejů a přírodní soli.

 

  • zcela biodegradovatelný
  • bezpečný ve styku s potravinami
  • bezpečný ve styku s pokožkou
  • bezpečný pro děti a domácí zvířata
  • Vhodný na čištění a mikrobiální ochranu: všech ploch v kuchyni i koupelně (dlažba, kámen, plast, dřevo, nerez a jiné kovy, mramor, sklo atd.) podlah z různých materiálů nábytku z různého materiálu oblečení a jiných tkanin ovoce a zeleniny (po umytí a vhodném uskladnění vydrží déle) kuchyňských nádobí a jiného náčiní dětských hraček, lahví, dudlíků kosmetických nástrojů (hřebeny, nůžky, kartáče, části elektrických strojků vhodných pro styk s vodou)

Cleaning Concentrate účinně odstraňuje: tuky a mastnotu jiné organické znečištění (krev, zbytky potravin na rôzych pevných površích a látkách) zoxidovanou nanovrstvou různých materiálů (zoxidovaný kov, lak na nábytku, autě atd.) vodní kámen (částečně, třeba použít abrazivní hadr nebo houbu) bílkovinné znečištění (mikroby, roztoči, bakterie, viry)

Ruční mytí nádobí:

(Ředění 1: 1 - 1: 3): kápněte zředěný koncentrát na vlhkou houbičku a vytvořte pěnu. Aktivní pěnou myjte nádobí a znečištěné povrchy.

(Ředění 1: 4): Zřeďte si koncentrát do láhve od Cleansing Foam podle návodu a používejte vzniklou pěnu

Ředění 1: 5-1: 10): Zřeďte koncentrát a používejte na mytí nádobí a jiných předmětů.

 

V rámci udržitelnosti je výborným řešením použít další prázdné láhve z jiných Malinnom ° produktů:

Body Serum s pumpou: zřeďte do ní koncentrát v poměru 1: 1 - 1: 2 s destilovanou vodou a získáte silný přípravek s praktickým dávkováním například na mytí nádobí.

Skin Toner: do prázdného obalu od Skin Toner zřeďte přípravek 1: 2-1: 5 s destilovanou vodou a získte praktický sprej, kterým si můžete umýt předměty, zda plochy během cest, když není po ruce voda a dezinfekce (deska na toaletě, ovoce - nastříkejte a otřete papírovým ubrouskem a můžete konzumovat, přebalovací pult na čerpacích stanicích, příbory - postupujte jako při ovoci).

Cleansing Foam: postupujte podle návodu na láhvi, namísto Skin Sera do nádoby vlijte Cleaning Concentrate a zřeďte s destilovanou vodou. Pěnu můžete využít pro ruční mytí nádobí, či očistu jiných ploch v domácnosti. Skutečně ekologický a bezpečný prostředek.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení