Malinna Cleaning Concentrate - čistící koncentrát Eukalyptus a cedr 1l

Můžeme doručit do:
23.5.2024
Skladem
Kód: 2940
Značka: Malinna
725 Kč
Kategorie: E-shop

100% organický multifunkční čistící koncentrát s antibakteriálními vlastnostmi pro čištění, údržbu a ochranu různých povrchů. Určen pro ředění (1:1-1:100). V jeho koncentrované formě je vhodný pro velmi znečištěné nebo mastné povrchy. Poměr ředění koncentrátu , definuje jeho další použití. Nejpraktičtější je kromě původní láhve mít ještě láhev se sprejem.

 

Cleaning Concentrate účinně odstraňuje:

 • tuky a mastnotu
 • jiné organické znečištění (krev, zbytky potravin na různých pevných površích a látkách)
 • zoxidovanou nanovrstvu různých materiálů (zoxidovaný kov, lak na nábytku, autě atd.)
 • vodní kámen (částečně, je třeba použít abrazivní hadr nebo houbu)
 • bílkovinné znečištění (mikroby, roztoči, bakterie, viry)

 

Čistící koncentrát Eukalyptus Cedr z řady MALINNA° je univerzální čistící prostředek na různé materiály a typy povrchů určený k ředění s měkkou (demineralizovanou/destilovanou) vodou splňující ČSN EN 13727+A2 normu (pro chemické dezinfekční prostředky a antiseptika), vyrobený esenciálních olejů a přírodní soli. zcela biodegradovatelný bezpečný ve styku s potravinami bezpečný ve styku s pokožkou bezpečný pro děti a domácí zvířata

Vhodný pro čištění a mikrobiální ochranu:

 • všech ploch v kuchyni i koupelně (dlažba, kámen, plast, dřevo, nerez a jiné kovy, mramor, sklo atd.)
 • podlah z různých materiálů
 • nábytku z různého materiálu
 • oblečení a jiných tkanin
 • ovoce a zeleniny (po umytí a vhodném uskladnění vydrží déle)
 • kuchyňského nádobí a jiného náčiní
 • dětských hraček, lahví, dudlíků kosmetických nástrojů (hřebeny, nůžky, kartáče, části elektrických strojků vhodných pro styk s vodou)

 

Cleaning concentrate můžete použít na jakýkoli typ materiálu, který chcete zbavit organického znečištění (tuk, mastnota, bílkovinné znečištění – bakterie, roztoči a jiné mikroby, krev, zbytky potravin aj.), ale i jiné typy poškození a znečištění materiálu (zoxidovaný kov, částečně i vodní kámen).

 

Ruční mytí nádobí:

(ředění 1:1 – 1:3): kápněte zředěný koncentrát na vlhkou houbu a vytvořte pěnu.

 

Aktivní pěnou myjte nádobí a znečištěné povrchy.

(ředění 1:4): Zřeďte si koncentrát do láhve od Cleansing Foam podle návodu a používejte vzniklou pěnu. (ředění 1:5-1:10): Zřeďte koncentrát do sprejovací láhve a používejte k mytí nádobí a jiných předmětů.

 

Sanita, různé povrchy v kuchyni, koupelně, nábytek:

(ředění 1:5 – 1:10): Zřeďte přípravek do sprejovací láhve, nastříkejte na povrch, krouživými pohyby omyjte houbou či hadrem, opláchněte vodou a stáhněte. Pro mikrobiální ochranu nechte pár minut působit.

 

Mytí oken a zrcadel:

(ředění 1:20-1:50): Zřeďte přípravek do sprejovací láhve, nastříkejte na povrch, hadrem omyjte. Následně opláchněte čistou vodou a papírovou utěrkou vyleštěte.

 

Mytí podlah (dřevěné podlahy, leštěné podlahy, dlažba aj.):

(ředění 1:100): Do kýblu optimálně s měkkou vodou vlijte trochu koncentrátu přibližně v daném poměru, v závislosti na znečištění podlahy.

Praní:

(ředění 1:1): Připravte si prací koncentrát do prázdné láhve v poměru 1:1. Na jedno běžné praní použijte 0,5dl vytvořeného přípravku. Silné skvrny doporučujeme hned po znečištění navlhčit vodou, kápnout kapku přípravku a vyčistit. Znečištěné pleny či jinak silně znečištěné prádlo, které nemáte v plánu ihned prát, doporučujeme namočit a do vody vlít přiměřené množství přípravku.

Mytí pelíšků domácích mazlíčků, misek aj.:

(ředění 1:5-1:10): Zřeďte koncentrát do sprejovací láhve, plochu nastříkejte a omyjte.

 

Mytí sportovního náčiní ve volné přírodě: (ředění

1:5-1:10): Zřeďte koncentrát do sprejovací láhve, plochu nastříkejte a omyjte kartáčem (řetízky od kol a jiné silně znečištěné plochy.

 

Ochrana ložních matrací a gaučů:

(ředění 1:5-1:10): Zřeďte koncentrát do sprejovací láhve, plochu jemně poprašte sprejem a nechte vyschnout

 

INCI: 

Voda (Aqua), Kokosový olej (Cocos Nucifera Oil), Karanja olej (Pongamia Glabra Seed Oil), Borovicový Olej (Crude Tall Oil), Mořská sůl (Sea Salt Extract), Olivový olej (Olea Europea Fruit Oil), Třtinový cukr ( Saccharum Officinarum Extract), Eukalyptový olej (Eucalyptus Globulus Oil), Cedrový olej (Cedrus Atlantica Bark Oil)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: