Nemůžete vyplnit toto pole

Mádara The Fundamental Beauty Set Deeper Than Skin

Objevte esenci přírodní kosmetiky MÁDARA v praktické sadě, která kombinuje tři klíčové kroky péče o pleť – šetrné čištění, intenzivní hydrataci a noční regeneraci. Ideální volba pro minimalistickou rutinu i jako první seznámení se značkou.

Můžeme doručit do:
10.4.2026
Skladem
Značka: Mádara
595 Kč
Kategorie: Sady péče o pleť
the fundamental beauty set 200ml
Novinka

Základní trio přírodní péče o pleť pro každodenní rutinu. Tato sada pomáhá udržovat pleť čistou, svěží, vyváženou a dlouhodobě hydratovanou. Je vhodná pro všechny typy pleti a skvěle se hodí jak pro každodenní minimalistickou rutinu, tak jako praktická cestovní nebo startovací sada pro seznámení se značkou.

Co sada obsahuje

  • Purifying Foam (150 ml) - jemná čisticí pěna, která účinně odstraňuje nečistoty, přebytečný maz i make-up, aniž by narušovala přirozenou rovnováhu pleti
  • Deep Moisture Balancing Fluid (25 ml) - lehký hydratační fluid, který pleť vyživuje, vyrovnává a chrání během dne
  • Deep Moisture Regenerating Night Cream (25 ml) - regenerační noční krém podporující obnovu pleti a její hloubkovou hydrataci během spánku

Použití: 

  1. Ráno a večer vyčistěte pleť čisticí pěnou
  2. Ráno aplikujte hydratační fluid
  3. Večer naneste regenerační noční krém

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

MÁDARA je lotyšská přírodní kosmetika spojena s ekologií. Kosmetika MÁDARA je především typická svým bylinkovým složením, jehož čistotu zaručuje mezinárodní nezávislý certifikát Ecocert. MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek.  

Je založena na myšlence, že přírodní složky jsou tím nejlepším pro naše tělo a duší a její eko původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Mádara ve své kosmetice používá bylinky a rostliny z baltských lesů a luk. Díky kratšímu létu mají rostliny daleko méně času na to, aby vykvetly a odkvetly. Rostliny musí použít své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Veškeré látky z těchto rostlin jsou díky tomu koncentrovanější a efektivnější.