Manucurist Glossy Booster Duo
Pečující duo pro přirozeně lesklé nehty bez použití laku. Ideální pro matné, nerovné nebo mdlé nehty.
| Kategorie: | Nehtová péče |
|---|
Duo nabízí kompletní péči inspirovanou japonskou manikúrou – pro nehty, které září zdravím a přirozeným leskem.
Kombinuje jemný exfoliační gel Glycolic Nail Exfoliator s dvoufázovým lešticím blokem. AHA kyseliny a glukonolakton odstraňují odumřelé buňky a umožňují lepší vstřebávání hydratačních složek, zatímco rostlinný glycerin intenzivně hydratuje a výtažek z lékořice chrání před vnějšími vlivy. Výsledkem jsou hladké, zářivé nehty bez potřeby laku – efekt lesku +116 % ihned po použití.
Vhodné i pro citlivé nehty.
Benefity:
- okamžitě viditelný lesk nehtů
- jemná exfoliace bez poškození
- hladší povrch bez rýh a šupin
- bez potřeby použití laku
- inspirováno japonskou manikúrou
- hydratuje a chrání nehtovou ploténku
- ideální pro matné nebo mdlé nehty
- jednoduchá 3kroková rutina
Použití: 1. GLYCOLIC NAIL EXFOLIATOR
Naneste malé množství na čistý, nenalakovaný nehet a vmasírujte. Neoplachujte.
2. SVĚTLE RŮŽOVÁ STRANA BLOKU
Jemně přejíždějte po povrchu nehtu v jednom směru, čímž vyhladíte nerovnosti.
3. SYTĚ RŮŽOVÁ STRANA BLOKU
Vyleštěte nehet pro maximální lesk a uzavření keratinových vrstev. Používejte 2–3× týdně pro dlouhodobý efekt lesklých nehtů.
Složení: Aqua, Pentylene glycol, Propanediol, Polyacrylate crosspolymer-6, Glycolic acid, Citric acid, Alcohol, Glycerin, Tris(tetramethylhydroxypiperidinol) citrate, Glycyrrhiza glabra (licorice) root extract, Sodium benzoate, Potassium sorbate
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Manucurist je francouzská značka nabízející šetrnou nehtovou péči a laky na nehty. Byla založena dvěma ženami - mámou a dcerou, jejich cílem je vytvoření laků, které mají čisté složení a neškodí zdraví. Jejich produkty jsou složené primárně z přírodních složek, jako jsou brambory, kukuřice, cukrová třtina a maniok. Většina je navíc v BIO kvalitě a všechny jsou veganské. Laky neobsahují škodlivé chemikálie, jako jsou toluen, dibutylftalát, kafr, xylen, formaldehyd, hydrochinony, ethyl tosylamid, trifenylfosfát, benzofenony, styreny a monomery.
Značka nabízí opravdu širokou škálu barev ale i pečujících produktů. Musíme zmínit řadu Active, které spojuje péči o nehty a barvu v jednom.
Ještě bychom rádi na závěr doplnily, že zatím NEEXISTUJE 100% přírodní lak na nehty. To platí i u značky Manucurist. Obsahuje pořád nějaké syntetické složky a barviva. Ale při výběru jsme chtěli co nejšetnější volbu a zároveň aby laky na nehtech opravdu držely. Což se nám povedlo se značkou Manucurist.
Více informací o značce Manucurist najdete i v našem článku na blogu!
.png?66e9a1c5)
_(1).png?66e9a302)

