Masážní váleček Jadeit (obličej, krk, dekolt)

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem
Kód: 83
Značka: Kvítok
460 Kč
Kategorie: Péče

Každodenní stres dnešní doby se odráží i na naší pokožce a svaly jsou napjaté. Kombinací relaxační masáže a přírodní síly minerálu Jadeit, vytěženého z Myanmar hor, poskytnete nadstandardní péči pro zdravější, hezčí a pevnější pleť. Minerál Jadeit je využíván v tradiční čínské medicíně již po staletí jako kámen harmonie, moudrosti, čistoty a vyrovnanosti. Má na starosti čištění a detoxikaci orgánů, zklidňuje nervový systém. Váleček s tímto minerálem můžete nabíjet na přímém slunci.  

 

Váleček je tvořen precizní opracovaným minerálem Jadeit se dvěma hlavicemi o různé velikosti. Menší hlavice je vhodná pro ošetření okolí očí a oblasti rtů, větší hlavice slouží k ošetření ostatních částí obličeje, krku a dekoltu.  

 

Pravidelným používáním lze docílit:

? Zlepšení mikrocirkulace krve v pokožce a uvolnění svalů

? Stimulaci lymfatického systému

? Redukci otoků a kruhů pod očima

? Zlepšení průniku kosmetických produktů

? Stimulaci produkce kolagenu, revitalizaci a zpevnění pokožky  

 

Před každou aplikací si důkladně vyčistěte pleť, naneste tonizační vodu a aplikujte produkt, který chcete pomocí válečku zapracovat do pleti (pleťové sérum, pleťový olej či pleťový krém). Velmi jemným tlakem rolujte válečkem s menší hlavicí a promasírujte oční okolí a oblast rtů. Větší hlavicí ošetřete větší plochy pokožky, přičemž začněte od dekoltu směrem nahoru na krk. Pokračujte na obličej. Při masáži postupujte směrem nahoru a od středu obličeje do stran.

 

Po každé aplikaci váleček omyjte teplou vodou (ideálně tampónkem nebo ručníkem namočeným ve vodě, aby se kovové části vyhnuli přímému kontaktu s vodou), osušte a uchovejte ho v obalu mimo dosah dětí. Můžete dezinfikovat i dezinfekčních přípravků pro Ošetřující váleček s mikrojehličkami. Po masáži se může objevit zarudnutí pokožky způsobené jejím prokrvením, které po chvíli zmizí. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku, otevřené rány, bradavice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Krémíčky, peelingy, masky, šampóny - prostě všechno, na co si vzpomenete.