Vážení zákazníci moc vám děkujeme za všechny vaše objednávky. Aktuální dodání až 5 pracovních dnů. V pátek 8.5. objednávky neexpedujeme kvůli svátku. Děkujeme za trpělivost.
Nemůžete vyplnit toto pole
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček. 5 hodnocení Podrobnosti hodnocení

Organická květinová voda Skalná růže

Varianta
Můžeme doručit do:
18.5.2026 - Zvolte variantu
Skladem Čekáme na dodání Zvolte variantu
Značka: Kvítok
155 Kč 289 Kč od 155 Kč
Kategorie: Péče
Typ pleti: Zralá

 

Tato organická květinová voda je vhodná zejména pro zralou pleť, vyhlazuje a zpevňuje (anti - aging efekt). Napíná pokožku a podporuje mikrocirkulaci.

100% čistý hydrolát v BIO kvalitě z okvětních lístků Cistus Ladaniferus s charakteristickou svěží květinovou vůní. Je bez konzervačních látek a alkoholu, certifikovaný podle standardů ECOCERT.

Je ideální jako voda po holení, zklidňuje podrážděnou pokožku. Eliminuje tvorbu akné, hodí se k léčbě drobných jizev a zarděnek (rosacea). Sjednocuje pleť, zejména pleť s pigmentovými skvrnami. Odstraňuje kruhy a otoky pod očima, pomáhá v boji proti ekzémům a dermatitidě.

 

Balení: 30ml/100ml

 

INCI: Cistus Ladaniferus Flower Water

 

Výrobce: Navia

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček. 5 hodnocení
5
2x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x

Výpis hodnocení

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Krémíčky, peelingy, masky, šampóny - prostě všechno, na co si vzpomenete.