Vzhledem k aktuálně vysokým teplotám bychom Vás rádi požádali, abyste při objednávce kosmetiky pečlivě zvážili způsob doručení. Výdejní boxy bývají během dne vystaveny přímému slunci a vysokým teplotám, které mohou negativně ovlivnit kvalitu některých produktů. Nejcitlivější jsou zejména produkty obsahující přírodní oleje, másla, vosky nebo aktivní látky, u kterých může dojít ke změně konzistence, oddělení složek nebo snížení jejich stability. Pokud je to možné, doporučujeme zvolit doručení na výdejní místo nebo na adresu, kde bude zásilka převzata co nejdříve po doručení. Děláme maximum pro to, aby k Vám produkty dorazily v perfektním stavu, ale podmínky, kterým je zásilka vystavena po uložení do výdejního boxu, bohužel nedokážeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení a za to, že svým produktům dopřejete co nejlepší podmínky na cestě k Vám. 💛 Tým Přírodno 🌿
Nemůžete vyplnit toto pole
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Osvěžující oční obklad Očianka – 50 ml

Oční obklad je určen pro péči o citlivou pokožku v oblasti očí, která je tenčí a méně odolná. Proto se na ní znaky stárnutí objeví dříve a jsou viditelnější.

Můžeme doručit do:
22.7.2026
Skladem
Značka: Kvítok
320 Kč

 Poskytuje úlevu a osvěžení unaveným očím, které mají tendenci k otékání, proto je ideální např. po dlouhé práci na pc. Základem je květinová voda chrpy, která pokožku zklidňuje, osvěžuje a hydratuje. Obklad obsahuje také extrakt z očíanky, která je tradičně známá jako skvělý pomocník při zmírňování očních problémů. Extrakt z okurky pokožku osvěžuje a ochraňuje před volnými radikály. Přeslička je bohatá na křemík, snadno vstřebatelný organismem, který se podílí na tvorbě kolagenu a regeneraci pokožky.

Navlhčete vatový tampon očním obkladem (asi 3-5 ml na jedno použití) tak, aby byl tampon vlhký, ale zároveň by z něj nemělo kapat. Oddělte horní a spodní polovinu vatového tamponu, přiložte na zavřené oči a nechte působit asi 10-15 minut. Zbytek obkladu vklepejte do okolí očí a na závěr naneste oční krém. Pro intenzivnější působení použijte obklad vychlazený. Používejte dle potřeby.

INCI: Centaurea Cyanus Flower Water (květinová voda Chrpy), Glycerin (glycerin), Aqua (voda), Euphrasia Officinalis Extract (extrakt z očíanky), Equisetum Arvense Extract (extrakt z přesličky), Cucumis Sativa Extract, Sodium Levulina rostlinná kyselina), Sodium Anisate (sůl kyseliny anýzové – přírodní rostlinná kyselina), Sodium Phytate-Alcohol (přírodní chelatační činidlo), Citric Acid (kyselina citrónová)

Tento produkt neobsahuje žádné konzervační látky, syntetické parfémy či ropné deriváty.

OFTALMOLOGICKY TESTOVÁNO A SCHVÁLENO

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Krémíčky, peelingy, masky, šampóny - prostě všechno, na co si vzpomenete.