Vážení zákaznící děkujeme za všechny vaše objednávky. Je jich teď více než stíháme odbadvovat. Proto vís prosíme o trpělovist. Dodání objednávek se peodlužuje o 2 až 3 pracovní dny.   Děkujeme za pochopení.

Uoga Uoga Balzám pro zvětšení objemu vlasů More Passion 140 ml

Hebké, pružné vlasy plné života a elegance! Náš nový balzám s výtažkem z mikrořas vaše vlasy vyživí, hydratuje a pomůže je ochránit před vnějšími vlivy a zároveň je udrží hebké a objemné, aniž by je zatěžoval. Vhodné pro jemné a často mastící se vlasy.

 

 

Položka byla vyprodána…
Čekáme na dodání
Značka: Uoga Uoga
435 Kč
Kategorie: Kondicionéry
Položka byla vyprodána…

Řada More Passion je určena pro mastnou pokožku hlavy, zplihlé či jemné vlasy. Představuje přirozený způsob, jak dodat vašim vlasům více objemu. Speciální směs složek pomáhá kontrolovat a snižovat produkci kožního mazu a zároveň dodává vlasům lesk a hebkost, aniž by je zatěžovala.

Tento účinný produkt zanechá vaše vlasy jemné a pružné, aniž by je zatížil mastnotou.

K tomu jsme použili výtažek z mikrořas pocházející ze Středozemního moře, který má dvojí účinek: pomáhá snižovat produkci kožního mazu a zajišťuje lesklé vlasy chráněné před vnějšími stresory.

Mezi některé jemnější oleje patří jojobový, který poskytuje hloubkovou hydrataci a pomáhá posilovat vlasy, zabraňuje třepení konečků a usnadňuje úpravu vlasů.

Extrakt z aloe vera je známý svými hydratačními vlastnostmi, zatímco limetkový esenciální olej dodává svěžest.

Benefity:

  • Vyživuje vlasy a zjemňuje je.
  • Lehké složení.
  •  Dodává vlasům lesk.
  • Pomáhá chránit před vnějšími stresory.
  • Osvěžující limetková vůně.
  • Certifikát COSMOS Natural.
  • Veganský.

Použití: Aplikujte na vlhké vlasy po umytí šamponem. Před opláchnutím nechte krátce působit. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat společně s šamponem More Passion s výtažkem z mikrořas.

Složení: Aqua (voda), glycerin, cetylalkohol, disteroylethyl dimonium chlorid, Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový olej)*, cetearyl alkohol, xanthanová guma, guar hydroxypropyltrimonium chlorid, Tetraselmis Suecica (extrakt ze zelených mikrořas), Citrus Limon Peel Oil (esenciální olej z citronů)*, Citrus Aurantifolia Peel Oil (esenciální olej z limetky)*, Mentha Arvensis Herb Oil (mátový olej)*, Lavandula Angustifolia Herb Oil (levandulový olej)*, Mannitol, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 77288, Limonene**, Linalool**, Citral**.

*Z ekologického zemědělství.

**Přirozeně se vyskytující v éterických olejích.

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Výpis hodnocení

5
D Avatar autora | 7.8.2025
Konečně kondicionér pro mastící se vlasy, které je opravdu nezatíží. Miluju ho!

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Povinná pole

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Litevská kosmetika UOGA UOGA byla založena v roce 2010.  Kosmetika UOGA UOGA je účinná, voňavá, zábavná a obohacená o ingredience z pobaltské přírody: lokální bobulovité ovoce, bílý jantar a bylinky. Značka věnuje velkou pozornost nejen efektivní výrobě kosmetiky, ale velký důraz kladou právě na použité ingredience. Produkty splňují celoevropský standard COSMOS, mají certifikaci Cosmos Natural a Cosmos Organic a každoroční kontrola od Soil Association se ujistí, že produkty Uoga Uoga jsou skutečně takové, jaké o nich říkají. Což je nám v Přírodnu velmi sympatické a naše filozifie se prolíná. Termín „clean“ je často zneužíván a v „clean“ kosmetice můžete najít všechny druhy ne tak clean složek. 

Celá produkce je ve vlastním závodě v Litvě, odkud značka pochází a řadu ingrediencí čerpá z místní přírody, např. brusinky a další bobulovité plody, což v překladu znamená i název značky UOGA UOGA. Do svých produktů pouze nerafinované, za studena lisované oleje nejvyšší kvality, kosmetické jíly, litevský med a byliny, čerstvé bobule, drahocenný jantar - nazývaný také zlato Baltského moře a čisté organické éterické oleje. Nepoužívají žádné syntetické barvy nebo vůně, minerální oleje, agresivní umělé konzervační látky a jiné materiály, které jsou považovány za škodlivé pro lidi nebo životní prostředí. 

UOGA UOGA nepoužívá přísady živočišného původu, výjimkou je pouze včelí vosk a med, proto je většina produktů vhodná pro vegany.

Výrobky UOGA UOGA jsou vyráběny ručně v malých dávkách, aby bylo zajištěno, že zákazníci budou mít kosmetiku vždy čerstvou.

V sortimentu této značky naleznete  kvalitní dekorativní kosmetiku a pleťovou i tělovou kosmetiku.

Od pondělí 13.10. do neděle 19.10. můžete využit akci na značku Hemptouch.

Sleva 15% na nákup prodkutů této značky s kódem HEMPTOUCH15.

Home